OIGWM POLMED oraz MedTech Polska, krajowe organizacje zrzeszające producentów, dystrybutorów i importerów z branży technologii medycznych informują o uruchomieniu Systemu Oceny Wydarzeń Edukacyjnych (SOWE)>>>  

System SOWE to narzędzie służące do oceny krajowych wydarzeń edukacyjnych organizowanych przez podmioty trzecie, którego celem jest zapewnienie jednolitych standardów współpracy firm członkowskich z pracownikami i organizacjami ochrony zdrowia oraz organizatorami krajowych wydarzeń edukacyjnych.

 

Kryteria oceny wydarzeń edukacyjnych organizowanych przez podmioty trzecie tj. konferencji, kongresów, sympozjów, warsztatów i innych, zostały stworzone w oparciu o Kodeksy etyczne OIGWM POLMED  oraz MedTech Polska, które z kolei są spójne z Kodeksem MedTech Europe.

Tylko wydarzenia edukacyjne organizowane przez podmioty trzecie, które spełniają wymagania wyżej wymienionych  Kodeksów, mogą otrzymać wsparcie firm członkowskich OIGWM POLMED oraz MedTech Polska.

System Oceny Wydarzeń Edukacyjnych (SOWE) służy do oceny wydarzeń krajowych, podobnie jak system Ethical MedTech Conference Vetting System (CVS) służy do oceny wydarzeń międzynarodowych.Newsletter
WYŚLIJ
 
Dopisz swój adres e-mail do newslettera